Back to Top

آشنایی با هلدینگ عظام


هلدینگ عظام متشکل از 12 شرکت تولیدي می باشد. کسب و کار گروه، تولید قطعات خودرو است که از سال 1376تا کنون فعالیت میکند. شرکتهای تابعه در تهران و استان‌های دیگر استقرار یافته‌اند و شرکت "مادر" نیز با نام "گروه قطعات خودرو عظام" در تهران مستقر است. از جمله دستاوردهای این گروه اخذ لیسانس‌های معتبر از شرکت‌های صاحب ‌نام جهانی از قبیلMando ،Mahle ،Bosch و Valeo و ... بوده است.

هزار و يک شهر چيست؟


هزار و یک شهر مجموعه گردشگری در سطح جهانی، پروژه ای عظیم با بیش از 1115 نیروی انسانی که شامل بخشهای گوناگون ازجمله شهر قصه، قلب تپنده هزار و یک شهر و بزرگترین پارک تفریحی غرب آسیا، مجتمع تجاری شهرزاد دومین زیر پروژه‌ی هزار و یک شهر، سه هتل در درجه های مختلف ، گالری هایی در حد استانداردهای بین المللی، آتیستان اولین پارک علمی فن آوری مرکز اسلامی با بزرگترین کتابخانه ی جهان اسلام می باشد.

حمایت از کالای ایرانی


عباس ایروانی یکی از کارآفرینان این مرزوبوم است که با تلاش مجدانه خود در عرصه های مختلف از جمله صنعت همواره در راستای حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی گام برداشته است، پس از پیروزی انقلاب ایشان از زمره افرادی بود که با دغدغه سازندگی کشور در شرایط جنگ و تحریم فعالیت خود را آغاز نمود که تاکنون نیز ادامه دارد، علاقه شخصی به هنر ،آثار و بناهای تاریخی زمینه ساز فعالیت در جهت حفظ و احیا آنها در کشور شده است.

درباره عظام  

گروه قطعات خودرو عظام از 12 شرکت بزرگ تولیدي بزرگ تشکیل شده است. موضوع کسب و کار گروه، تولید قطعات خودرو است و فعالیت آن از سال 1376 آغاز شده و تا کنون ادامه دارد. شرکتهای عضو گروه در تهران و استان‌های مختلف دیگر از جمله آذربایجان شرقی، گیلان، البرز و اصفهان استقرار یافته‌اند و شرکت "مادر" نیز با نام "گروه قطعات خودرو عظام" ثبت و در تهران مستقر است.
در حال حاضر حدود ۴۰۰۰ نفر و ۲۲۰۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم در گروه قطعات خودرو عظام اشتغال داشته‌اند.

posticon معاون بازرسی کل کشور از گروه صنعتی عظام بازدید کرد

 

معاون کل کشور در راستای رفع موانع تولید، چهارشنبه با مدیران گروه صعنتی عظام در شرکت استام صنعت در تهران دیدار کرد و در جریان فعالیت بخش‌های مختلف این مجموعه قرار گرفت.

به گزارش برنا، غلامعباس ترکی معاون کل کشور در راستای رفع موانع تولید، چهارشنبه  با مدیران گروه صعنتی عظام در شرکت استام صنعت در تهران دیدار کرد و در جریان فعالیت بخش‌های مختلف این مجموعه قرار گرفت. 

هدف معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی از بازدید از استام صنعت و آشنایی با مجموعه تولیدی عظام، پیشتیبانی از تولید داخلی و رفع موانع در این راه است. این بازدید در راستای انتخاب نام «سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» برای سال جاری از سوی مقام معظم رهبری صورت گرفته است. 

استام صنعت یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی عظام است که در زمینه تولید قطعات خودرو فعالیت می‌کند. 

آقای ترکی، بعد از دیدار با عباس ایروانی مدیر مجموعه عظام و دیگر مدیران گفت: « ما به عنوان سازمان بازررسی کل کشور، نسبت به تولید و همه دست‌اندرکارانی که در این حوزه نقش دارند موضع حمایتی داریم. پایه و اساس کار تولید کارگران، نیروهای متخصص و سرمایه‌های انسانی مجموعه هستند. لذا اعلام کردیم که هرجا مانعی باشد اعلام کنند و ما تلاش خودمان را می‌کنیم که موانع موجود را برطرف کنیم و هم از تولید و هم از کارگران حمایت کنیم. هر اقدامی که از ناحیه ما بربیاید که منجر به توسعه مجموعه شرکت و رفع موانع تولید بشود، برای کمک آماده‌ایم.»

 ترکی در استام صنعت،‌ علاوه بر فعالیت تولیدی در این کارخانه ، از نمایشگاه ارائه دستاوردهای دیگر کارخانه‌های تولیدکننده گروه صنعتی عظام هم بازدید کرد و با فعالتی‌های این مجموعه اشنا شد. استام صنعت یکی از 13 زیرمجموعه صنعتی گروه عظام است. 

گفتنی است یکی از زیرمجموعه‌های گروه عظام، واحد مسئولیت اجتماعی آن است که در امور اجتماعی مشارکت وهدف احداث 1000 کلاس درس در سراسر کشور را پیگیری می‌کند. این واحد تا حالا بیش از 200 کلاس در سراسر کشور احداث کرده است. 

معاون سازمان بازررسی کل کشور، در نشست با مدیران گروه عظام، حضور فعال این مجموعه در بازار تولید قطعات و به خصوص صادرات محصولات این مجموعه به اروپا را نشانه‌ای از موفقیت این مجموعه داست. 

گروه عظام 5 هزار و 600 نیروی مستقیم و 25 هزار نیروی غیرمستقیم دارد. این مجموعه بیش از 500 تامین‌کننده دارد و در پهنه  6 استان کارخانه دارد. عظام با وجود تحریم‌های ظالمان علیه ایران، همچنان به تولید ادامه داده است اما مدیران این مجموعه در دیدار با معاون بازررسی کل کشور، از برخی موانع داخلی گلایه داشتند که غلامعباس ترکی وعده داد سازمان بازررسی در راه برداشتن موانع تولید اقدام خواهد رفت.  

او درباره مشاهداتش از پیشرفت گروه عظام گفت: «امروز در بازدیدی که داشتیم از مجموعه عظام، شاهد نظم و دانش فنی و توجه به آموزش بودیم. در صبحت با پرسنل و متخصصان متوجه شدیم که کار بزرگی انجام شده و سرمایه بزرگ نیروی عظام هم همین نیروی انسانی ورزیده، باانگیزه و و صاحب دانش است.»

منبع: خبرگزاری برنا