هلدینگ‌ عظام ۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل مدرسه آبدانان تعهد کرد

ایلام - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: شرکت هلدینگ عظام ۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل مدرسه ای در آبدانان که چند سال به دلیل کمبود اعتبار نیمه‌کاره رها شده بود، تعهد کرد.

نصرت الله رحیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مدرسه ۱۵ کلاسه مقطع متوسطه دوم در شهر آبدانان قرار دارد که در این زمینه هلدینگ عظام متعهد به پرداخت این مبلغ برای تکمیل آن شده است.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی تکمیل این مدرسه با عقد قرارداد به مبلغ ۹۵ میلیارد ریال آغاز شده که ۶۵ میلیارد ریال آن از محل اعتبارهای ملی تامین و مابقی توسط این شرکت پرداخت می شود.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام تاکید کرد: این فضای آموزشی با زیربنا ۲ هزار و ۵۷۷ متر مربع در سه طبقه در زمینی به مساحت چهار هزار و ۱۸۷ متر مربع احداث شده است.

رحیمی ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی های انجام گرفته عملیات تکمیل این فضا تا پایان سال جاری انجام شود.

به گفته‌ وی، افراد نیکوکار و خیر امسال تاکنون ۱۱۰ میلیارد ریال برای احداث ۹ مدرسه با ۴۵ کلاس درس در مناطق مختلف استان مشارکت داشته اند.

استان ایلام دارای بیش از یک هزار و ۲۰۰ فضای آموزشی است که از این تعداد بیش از ۲۳۰ فضا با مشارکت افراد خیر و نیکوکار احداث شده است.

منبع: ایرنا