توسط مدیر کل استاندارد گیلان نشان واحد نمونه کیفی به شرکت فرآوری و ساخت گیلان اهداء شد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد گیلان امسال در ابتکاری جالب با توجه به شیوع ویروس کرونا وعدم برگزاری آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد در سال ۹۹ داریوش اشکانی پور مدیرکل استاندارد استان  با حضور در شرکت فراوری و ساخت قطعات خودروی ایران، نشان"واحد نمونه کیفی" را به این واحد تولیدی اهداء کرد.🔶مدیر کل استاندارد استان گیلان در این مراسم گفت: در ارزیابی سال جاری اداره کل استاندارد، از بین ۱۵ واحد تولیدی که  مدارک ومستندات مربوط به انتخاب واحد نمونه سال را ارائه دادند، ۲ واحد به عنوان واحد نمونه انتخاب و حائز دریافت تندیس نشان ملی شده اند.

🔶وی با بیان اینکه واحد فراوری و ساخت جزء صنایع افتخار آفرین ما است، خاطر نشان کرد: از اینکه در این شرایط سخت و تحریم با همت خود  چرخ تولید را توسعه می دهید اولا به عنوان یک ایرانی و در ثانی به عنوان یک شهروند گیلانی از شما تشکر وقدردانی می کنم.

🔶وی ایجاد ۱۲۰۰ نفر شغل مستقیم درچنین شرایطی را بسیار مقدس دانست و افزود: براین باوریم که كارخانه هاي بزرگ به واسطه اشتغالزايي بسياري كه ايجاد كرده اند نيازمند حمایت های ویژه هستند تا هم چنان به صورت مستمر بتوانند به خدمات ارزنده خود ادامه دهند.

🔶اشکانی پور کیفیت را مسیری بی انتها عنوان کرد و گفت: استاندارد هیچگاه سدی در این مسیر برای تولید و تولید کننده نخواهد بود بلکه عاملی است که به تولیدکنندگان در مسیر کیفیت مطلوب و حضور در بازارهای داخلی و خارجی کمک میکند.

🔶گفتنی است شرکت فرآوری و ساخت قطعات خودرو ایــران برای چندمین سال متوالی موفق به کسب عنوان واحد نمونه کیفی از اداره کل استاندارد استان گیلان گردید.

🔶لازم به ذکر است ۱۴ اکتبر ۲۰۲۰( مصادف با ۲۳ مهرماه ۹۹) روز جهانی استاندارد با شعار "حفاظت از زمین با استاندارد ها" بود که مراسم امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا طبق روال هر ساله بصورت گسترده با دعوت از مسئولین، کارآفرینان و تولیدکنندگان استان برگزار نشد.

منبع: سازمان استاندارد ایران - اداره کل استاندارد گیلان