Back to Top

آشنایی با هلدینگ عظام


هلدینگ عظام متشکل از 12 شرکت تولیدي می باشد. کسب و کار گروه، تولید قطعات خودرو است که از سال 1376تا کنون فعالیت میکند. شرکتهای تابعه در تهران و استان‌های دیگر استقرار یافته‌اند و شرکت "مادر" نیز با نام "گروه قطعات خودرو عظام" در تهران مستقر است. از جمله دستاوردهای این گروه اخذ لیسانس‌های معتبر از شرکت‌های صاحب ‌نام جهانی از قبیلMando ،Mahle ،Bosch و Valeo و ... بوده است.

هزار و يک شهر چيست؟


هزار و یک شهر مجموعه گردشگری در سطح جهانی، پروژه ای عظیم با بیش از 1115 نیروی انسانی که شامل بخشهای گوناگون ازجمله شهر قصه، قلب تپنده هزار و یک شهر و بزرگترین پارک تفریحی غرب آسیا، مجتمع تجاری شهرزاد دومین زیر پروژه‌ی هزار و یک شهر، سه هتل در درجه های مختلف ، گالری هایی در حد استانداردهای بین المللی، آتیستان اولین پارک علمی فن آوری مرکز اسلامی با بزرگترین کتابخانه ی جهان اسلام می باشد.

حمایت از کالای ایرانی


عباس ایروانی یکی از کارآفرینان این مرزوبوم است که با تلاش مجدانه خود در عرصه های مختلف از جمله صنعت همواره در راستای حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی گام برداشته است، پس از پیروزی انقلاب ایشان از زمره افرادی بود که با دغدغه سازندگی کشور در شرایط جنگ و تحریم فعالیت خود را آغاز نمود که تاکنون نیز ادامه دارد، علاقه شخصی به هنر ،آثار و بناهای تاریخی زمینه ساز فعالیت در جهت حفظ و احیا آنها در کشور شده است.

درباره عظام  

گروه قطعات خودرو عظام از 12 شرکت بزرگ تولیدي بزرگ تشکیل شده است. موضوع کسب و کار گروه، تولید قطعات خودرو است و فعالیت آن از سال 1376 آغاز شده و تا کنون ادامه دارد. شرکتهای عضو گروه در تهران و استان‌های مختلف دیگر از جمله آذربایجان شرقی، گیلان، البرز و اصفهان استقرار یافته‌اند و شرکت "مادر" نیز با نام "گروه قطعات خودرو عظام" ثبت و در تهران مستقر است.
در حال حاضر حدود ۴۰۰۰ نفر و ۲۲۰۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم در گروه قطعات خودرو عظام اشتغال داشته‌اند.

posticon تولید دو میلیون قطعه کویل با بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری

 

همزمان با هفته دولت، خط تولید جدید کویل احتراقی شرکت استام صنعت در ‌ گروه قطعات خودرو عظام با حضور مسئولین استانی در شهرک صنعتی بهارستان کرج افتتاح شد.

در این مراسم که با حضور دکتر شهبازی استاندار البرز،  غفور قاسم‌پور فرماندار ویژه کرج و مدیران صنعتی استان البرز برگزار شد، خط تولید کویل احتراقی با ظرفیت ۲ میلیون قطعه در سال به بهره‌برداری رسید که برای ۸۵ نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی خواهد داشت. این حجم ظرفیت تولید در حالی شروع به کار کرده است که نیاز سالانه کشور به این محصول استراتژيک، کمتر از این تعداد است.

این کارخانه با وجود تحریم‌های بین‌المللی و فشارهای اقتصادی، ضمن بکارگیری متخصصان داخلی و ایجاد اشتغال زمینه تامین قطعات خودرو و جلوگیری از هدر رفت منابع ارزی را در کشور فراهم کرده است.

میرزایی از مدیران ارشد گروه عظام در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت : سرمایه‌گذاری ثابت برای این خط تولید ۶۰۰ میلیارد ریال بوده و سرمایه‌ در گردش آن بیش از سه هزار و سیصد میلیارد ریال است. ما در گروه عظام با همکاری، تلاش بیش از ۴ هزار متخصص و نیروی کار ایرانی، برای داخلی سازی قطعات استراتژیک در حال فعالیت هستیم.

میرزایی افزود : بومی سازی قطعات خودرو مطابق با استانداردهای جهانی از نقاط برجسته فعالیت گروه قطعات خودرو عظام در خصوص راه اندازی این خط بوده است.

منبع:  https://www.alef.ir/news/3980607074.html