معرفی عمومی شرکت طه
نام تجاری: شرکت تولیدی و پشتیبانی صنایع طه
سال تاسیس: 1386
محل کارخانه: شهرک صنعتی شمس آباد
تعداد پرسنل: 80 نفر
مساحت: 22,300 متر مربع
فضای مسقف: 15,340 متر مربع
مساحت سوله شرقی:6,770 متر مربع
مساحت سوله غربی:7,600 متر مربع (در حال ساخت)
فضای اداری: 970 متر مربع
خط تولید جعبه فرمان
خط تولید جعبه فرمان خودرو های گروه سمند و رانا
ساخت: کشور کره جنوبی- شرکت ماندو
ظرفیت سالانه تولید (اسمی): 300,000 عدد جعبه فرمان هیدرولیک
محصولات OEM
شرکت طه تولید جعبه فرمان های هیدرولیک را از سال 1390 آغاز نموده است. این شرکت یکی از تامین کنندگان جعبه فرمان هیدرولیک گروه سمند (سمند، پژو 405، پارس و دنا) و تنها تامین کننده داخلی جعبه فرمان هیدرولیک گروه رانا ( پژو 206 و رانا) میباشد. شرکت طه محصولات خود را تحت لیسانس شرکت ماندو کره جنوبی که یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده جعبه فرمان های هیدرولیک در دنیا می باشد، تولید مینماید.
خودکفا نمودن قطعات جعبه فرمان  هیدرولیک  خودرو های گروه سمند و رانا
با توجه به دلایل متعدد و مزایای بیشمار خودکفایی، شرکت طه پس از نصب خطوط تولیدی و شروع تولید انبوه، اجرای پروژه های خودکفایی قطعات مهم با ارزبری بالا را با مشارکت شرکت ماندو شروع نموده است که پروژه های فوق شامل قطعات اصلی هر دو مدل فرمان گروه سمند و رانا می باشند .
آدرس وب سایت: www.taha-co.com
 آشنایی با آزمایشگاه طه
آزمایشگاه شرکت تولیدی و پشتیبانی صنایع طه به عنوان زیرمجموعه واحد کنترل کیفیت در سال 1393 به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد استان تهران برگزیده شد و به عنوان آزمایشگاه مرجع در زمینه آزمونهای تخصصی جعبه فرمان هیدرولیک به شرکتهای مختلفی از قبیل ساپکو، ایتراک و ... خدمات ارائه کرده است و در حال حاضر یکی از تخصصی ترین و مجهزترین آزمایشگاهها در زمینه جعبه فرمان هیدرولیک در داخل کشور میباشد .
این آزمایشگاه در حال حاضر حدود 90 درصد آزمایشهای استاندارد مربوط به محصول خانواده پژو 405 و 60 درصد آزمایشهای استاندارد خانواده پژو 206 را پوشش می دهد که برنامه افزایش دامنه کاری این آزمایشگاه و اضافه کردن دستگاههای جدید نیز تدوین شده است که این مهم در حال انجام است. همچنین آزمایشگاه شرکت طه، از 22 مورد تست تعریف شده در استانداردهای فرمان هیدرولیک سمند (استاندارد شماره1101126180 ) قادر به انجام 20 مورد می باشد و در آینده نزدیک نیز 1 مورد دیگر نیز در این آزمایشگاه قابل انجام خواهد بود و نیز در خصوص انجام تست های فرمان پژو 206 بر اساس استاندارد PSA Norm 96 438 656 99  نیز از 19 مورد تست مطرح شده در استاندارد مذکور، آزمایشگاه شرکت صنایع طه در حال حاضر قادر به انجام 12 مورد بوده و جهت تجهیز 3 مورد دیگر از تستهای باقی مانده نیز اقدام نموده است.
در حال حاضر آزمونهای تخصصی جعبه فرمان از قبیل آزمون دوام کاسه نمد شیر هیدرولیک، منحنی مشخصه شیر هیدرولیک، آزمونهای دوام، نشتی،  شست و شو با فشار، دمای پایین (40- درجه سانتیگراد)، آزمونهای مربوط به سیبک از قبیل گشتاور، زاویه چرخش مفصل و لقی و همچنین آزمونهای مربوط به خواص مکانیکی این قطعات قابل انجام است. همچنین در بین آزمونهای عمومی شرکت صنایع طه قادر به ارائه خدمات در زمینه های اندازه گیری ابعادی با دستگاه CMM، سایه نگار و انجام آزمونهای سختی سنجی، بررسی ریزساختاری، پاشش مه نمک (Salt Spray)، کشش و فشار می باشد.