Back to Top

اخبار خودرو

posticon توسعه برند ملی و صادرات مسیر عبور از تحریم ها

مهندس یکه زارع تاکید کرد:

توسعه برند ملی و صادرات مسیر عبور از تحریم ها

 مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: امسال با راه حل های خوبی که در نظر داریم، با تکیه بر برند داخلی و محصولات خود، افزایش عمق ساخت داخل قطعات توسط سازندگان و با تلاش جمعی از سختی ها عبور خواهیم کرد .

ادامه مطلب...

posticon مشکل اصلی قطعه سازان زمان بر بودن تخصیص ارز است

دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو در خصوص مشکلات قطعه سازان اظهار داشت: در حال حاضر مشکل اصلی قطعه سازان تخصیص ارز است به طوریکه دریافت ارز برای هر قطعه ساز تقریبا 2 ماه طول می کشد و تامین طولانی مدت ارز یعنی اینکه عملا تولید کننده نمی تواند کالایی را برای تولید وارد کند لذا این مشکل باید هر چه سریعتر حل شود.

ادامه مطلب...

posticon FATF چیست؟ برای چه پیوستن به FATF مهم است؟

موافقان و مخالفان پیوستن ایران به گروه ویژه اقدام مالی موسوم به «FATF» که نقش نظارتی آن بر مبادلات نهادهای اقتصادی کشورهای مختلف جهان بر کسی پوشیده نیست، در حالی این روزها در مقابل یکدیگر صف آرایی کرده‌اند که کمی آن طرف‌تر دولتمردان امریکایی، مسئولان این نهاد بین‌المللی را برای بازگرداندن نام ایران به فهرست سیاه تحت فشار قرار داده‌اند.

ادامه مطلب...

posticon آیا آرزوی خودروسازان ایرانی به واقعیت بدل گشته است؟

 

بالاخره انتظارها به پایان رسیده و پس از صحبت‌های ضد و نقیض بسیار شرکت خودروسازی سایپا از نخستین محصول خود که یک خودرو سدان کامپکت بر پایه پلت فرم sp1 است؛ با نام رهام رونمایی کرد. در این مقال به بررسی کوتاه بر خودرو ایرانی رهام خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب...

صفحه1 از11

Designed By webkhas.ir