Back to Top

اخبار

posticon معاون بازرسی کل کشور از گروه صنعتی عظام بازدید کرد

 

معاون کل کشور در راستای رفع موانع تولید، چهارشنبه با مدیران گروه صعنتی عظام در شرکت استام صنعت در تهران دیدار کرد و در جریان فعالیت بخش‌های مختلف این مجموعه قرار گرفت.

به گزارش برنا، غلامعباس ترکی معاون کل کشور در راستای رفع موانع تولید، چهارشنبه  با مدیران گروه صعنتی عظام در شرکت استام صنعت در تهران دیدار کرد و در جریان فعالیت بخش‌های مختلف این مجموعه قرار گرفت. 

ادامه مطلب...

posticon هلدینگ‌ عظام ۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل مدرسه آبدانان تعهد کرد

 
هلدینگ‌ عظام ۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل مدرسه آبدانان تعهد کرد

ایلام - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام گفت: شرکت هلدینگ عظام ۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل مدرسه ای در آبدانان که چند سال به دلیل کمبود اعتبار نیمه‌کاره رها شده بود، تعهد کرد.

نصرت الله رحیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مدرسه ۱۵ کلاسه مقطع متوسطه دوم در شهر آبدانان قرار دارد که در این زمینه هلدینگ عظام متعهد به پرداخت این مبلغ برای تکمیل آن شده است.

ادامه مطلب...

posticon ساخت ۴ مدرسه در روستا‌های ایذه با مشارکت گروه عظام

سرپرست فرمانداری ایذه گفت: ۴ مدرسه در مناطق روستایی این شهرستان ساخته و افتتاح شد.

 

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، نبوتی سرپرست فرمانداری ایذه گفت: به منظور حمایت از تحصیل دانش آموزان و رفع موانع آموزشی شهرستان مدرسه ۲ کلاسه روستای کلخواجه موزرم دهدز با اعتبار یک میلیارد تومان، مدرسه ۲ کلاسه فارم با اعتبار ۷۲۰ میلیون تومان و مدرسه ۲ کلاسه روستای کولفرح ایذه با اعتبار یک میلیارد تومان افتتاح شد.

ادامه مطلب...

posticon حل مشکل واحدهای تولیدی گیلان در دستور کار دستگاه قضا

دادستان گیلان با تاکید بر لزوم توجه به حل مشکلات کارخانه‌های فرآوری و ساخت قطعات خودرویی گفت: قطعات فولادی تخصیص داده شده به این دو کارخانه یک چهارم نیاز آنان است و رفع این مشکل از طریق مراجع ذیربط در دستور کار دستگاه قضا قرار دارد.

حل مشکل واحدهای تولیدی گیلان در دستور کار دستگاه قضا

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری به همراه سیدمهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان از دو کارخانه فرآوری و ساخت قطعات خودروی ایران و پایا کلاچ در شهر صنعتی رشت بازدید کرد.

ادامه مطلب...

posticon داخلي سازي پوسته گيربكس شش دنده ايران خودرو

داخلي سازي پوسته گيربكس شش دنده ايران خودرو

مديرعامل شركت قطعه ساز تاراذوب، گفت: براي همگام شدن در مسير نهضت داخلي سازي كه ايران خودرو آغاز كرده، اين شركت موفق شده با اتکا به دانش فنی سازندگان داخلی، قالب پوسته گيربکس شش دنده طراحي كرده و مراحل تست آن را با موفقيت به انجام برساند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از19

Designed By webkhas.ir