Back to Top

اخبار

posticon ساخت ۴ مدرسه در روستا‌های ایذه با مشارکت گروه عظام

سرپرست فرمانداری ایذه گفت: ۴ مدرسه در مناطق روستایی این شهرستان ساخته و افتتاح شد.

 

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، نبوتی سرپرست فرمانداری ایذه گفت: به منظور حمایت از تحصیل دانش آموزان و رفع موانع آموزشی شهرستان مدرسه ۲ کلاسه روستای کلخواجه موزرم دهدز با اعتبار یک میلیارد تومان، مدرسه ۲ کلاسه فارم با اعتبار ۷۲۰ میلیون تومان و مدرسه ۲ کلاسه روستای کولفرح ایذه با اعتبار یک میلیارد تومان افتتاح شد.

ادامه مطلب...

posticon حل مشکل واحدهای تولیدی گیلان در دستور کار دستگاه قضا

دادستان گیلان با تاکید بر لزوم توجه به حل مشکلات کارخانه‌های فرآوری و ساخت قطعات خودرویی گفت: قطعات فولادی تخصیص داده شده به این دو کارخانه یک چهارم نیاز آنان است و رفع این مشکل از طریق مراجع ذیربط در دستور کار دستگاه قضا قرار دارد.

حل مشکل واحدهای تولیدی گیلان در دستور کار دستگاه قضا

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری به همراه سیدمهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان از دو کارخانه فرآوری و ساخت قطعات خودروی ایران و پایا کلاچ در شهر صنعتی رشت بازدید کرد.

ادامه مطلب...

posticon داخلي سازي پوسته گيربكس شش دنده ايران خودرو

داخلي سازي پوسته گيربكس شش دنده ايران خودرو

مديرعامل شركت قطعه ساز تاراذوب، گفت: براي همگام شدن در مسير نهضت داخلي سازي كه ايران خودرو آغاز كرده، اين شركت موفق شده با اتکا به دانش فنی سازندگان داخلی، قالب پوسته گيربکس شش دنده طراحي كرده و مراحل تست آن را با موفقيت به انجام برساند.

ادامه مطلب...

posticon عظام پرچمدار تحقق «جهش تولید»

مدیر هلدینگ گروه قطعات خودرو عظام در گفت‌وگو با «جهان‌صنعت» تشریح کرد:
 
 

گروه صنعت- منصور میرزایی، مدیر هلدینگ گروه قطعات خودرو عظام، عملکرد این گروه در دوران تحریم را مصداق بارز «جهش تولید» می‌داند. وی معتقد است این پیشرفت و موفقیت در عمل به منویات مقام معظم رهبری با جهاد در خط مقدم تولید توسط تک تک کارگران گروه عظام ممکن شده و با وجود تمام مشکلات داخلی و خارجی پیش روی گروه عظام است. میرزایی همچنین از مصائب و مشکلاتی داخلی پیش روی تولیدکنندگان به عنوان «تحریم داخلی» یاد کرده و آن را بسیار سخت‌تر از «تحریم خارجی» قلمداد می‌کنند.

ادامه مطلب...

posticon خانه‌ی عامری‌ها رتبه‌ی نخست اولین جایزه‌ی مرمت و احیا در بخش بناهای تاریخی

خانه‌ عامری‌ها

رتبه‌ی نخست اولین جایزه‌ی مرمت و احیا در بخش بناهای تاریخی

خانه‌ی تاریخی عامری‌ها یکی از خانه‌های دوران قاجاریه با حدود دو قرن قدمت موصوف به بزرگترین خانه‌ی تاریخی در ایران است. این بنا دارای ۷ باب حیاط بیرونی و اندرونی تو در تو است که روی بقایای آثار صفویه که در زلزله سال ۱۱۹۲ در کاشان رخ داده بنا گردیده است.

ادامه مطلب...

صفحه1 از19

Designed By webkhas.ir