هلدینگ قطعات عظام با برگزاری پروژه نکست خود فرصت آموزش و مدیریت را برای کارکنان خود فراهم کرد، این اقدام عظام در راستای توسعه شرکت و دستیابی به هدف اشتغالزایی 15 هزار نفر در 5 سال آینده اجرایی شده است.

هلدینگ قطعات عظام  با برگزاری پروژه نکست خود فرصت آموزش و مدیریت را برای کارکنان خود فراهم کرد، این اقدام عظام در راستای توسعه شرکت و دستیابی به هدف اشتغالزایی 15 هزار نفر در 5 سال آینده اجرایی شده است.

چند وقتی است عظام مورد توجه کارشناسان و رسانه ها قرار گرفته است، چراکه در این برهه حساس پرورش نیروهای زبده برای اجرای طرح ها و مدیریت پروژه های حساس در آینده اهمیت ویژه ای دارد. از این رو هلدینگ عظام درصدد است با بکارگیری استعدادهای این مرز و بوم ضمن کمک به توسعه کشور، بستری برای حمایت از جوانان فراهم کند.

 

عباس ایروانی بنیانگذار هلدینگ قطعات عظام  در مراسم پروژه نکست ضمن تبریک به پذیرفته شدگان، گفت: شما نسل آینده عظام هستید و ما از این به بعد در کنار شما هستیم، این پروژه مدیران آینده گروه عظام نشانه ای از  توسعه است.

او با بیان اینکه در آزمون نکست نسبت خانم ها به آقایان 12 درصد بوده است، تصریح کرد: در شرایط کنونی این نسبت بسیار پایین است و من امیدوارم که در آینده نسبت همکاران مرد و زن در عظام به 50-50 برسد، زیرا معتقدم هیچ محدودیتی در این هلدینگ برای فعالیت خانم ها وجود ندارد و آنها نه تنها می توانند در خط تولید فعالیت داشته باشند، در بخش هایی مانند تحقیق و توسعه و ... هم می توانند نقش موثری ایفا کنند.
ایروانی با تاکید بر اینکه پشت هلدینگ عظام خداست، گفت: شما مطلع هستید که در زمان تحریم ها چه مشکلاتی را پیش پای گروه عظام ایجاد کردند اما از آنجایی که خدا پشت این شرکت است نتواستند مشکل جدی برای ادامه راه آن به وجود آوردند. از طرف دیگر باید یادآور می شوم که تاکنون صد مدیر ارشد در گروه عظام پرورش یافته اند و الان هرکدام از آنها توانسته اند فعالیت های مستقل و موفقی را شروع کنند و همواره در کنار هلدینگ عظام هستند و برای آن دعا می کنند.


منصور میرزائی

در آزمون نکست نسبت خانم ها به آقایان 12 درصد بوده است، تصریح کرد: در شرایط کنونی این نسبت بسیار پایین است و من امیدوارم که در آینده نسبت همکاران مرد و زن در عظام به 50-50 برسد، زیرا معتقدم هیچ محدودیتی در این هلدینگ برای فعالیت خانم ها وجود ندارد و آنها نه تنها می توانند در خط تولید فعالیت داشته باشند، در بخش هایی مانند تحقیق و توسعه و ... هم می توانند نقش موثری ایفا کنند

مدیرهلدینگ قطعات عظام در جمع پذیرفته گان پروژه نکست با اشاره به اینکه تعداد زیادی از همکاران عظام در این پروژه مشارکت داشته اند، گفت: در دنیا همه شرکت های بزرگ به دنبال این هستند که بستری فراهم کنند که بخشی از نیروهای انسانی آنها در کنار گروه های شرکت رشد کنند.
 

گروه قطعات عظام در سال جاری در اوج شرایط سخت تحریمی با اشتغال زایی برای ۵۰۰ نیروی متخصص عملا نشان داد که اگر در مسیر فعالیت گروه قطعات عظام سنگ اندازی نشود و بروکراسی دست و پاگیر اصلاح شود این شرکت به وعده خود یعنی اشتغال 15 هزار نفر در 5 سال آینده دست خواهد یافت و از آنجایی که معاون منابع انسانی هلدینگ عظام به تازگی در نامه ای خطاب به مدیران گروه قطعات عظام ، اعلام کرده با توجه به تاکید عباس ایروانی بنیان گذار هلدینگ عظام به منظور انجام بخشی از وظیفه اجتماعی گروه ترتیبی اتخاذ شده ده درصد از کارکنان از میان معلولین انتخاب و جذب شوند. به همین دلیل در نشستی که اخیر بین مدیران اداره کل بهزیستی استان البرز و مدیران شرکت برگزار شد مقرر شد ٦٠٠ نفر از مددجویان بهزیستی جهت تکمیل نیروی انسانی شرکت صنعت سازه سیم پوش استخدام شوند.
 البته نباید فراموش کرد که در شرایط عظام با استفاده 10 درصدی از نیروی انسانی معلول و از مناطق محروم نه تنها مسئولیت اجتماعی را به جا آورده است با هدفگذاری اشتغالزایی 15 هزار نفری از جوانان ایرانی این فرصت را فراهم کرده است که در این مجموعه رشد کنند و مهارت آنها در مسیر تکامل صنعت ایرانی بکار گرفته شود.

اقدام دیگر این شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی اجرای 8 پروژه ساخت مدرسه در 5 استان سیل زده و محروم است؛ این پروژه ها شامل 84 کلاس هست که در مناطق آق قلای آستان گلستان، الشتر استان لرستان، اهواز، مسجد سلیمان، زاهدان، خاش و سه منطقه هرمزگان و رشت با نام مهر عظام تعدادی  افتتاح شده و تعدادی نیز  در دست افتتاح هستند.

منبع:  خبرآنلاین