Back to Top

اخبار گروه عظام

posticon حل مشکل واحدهای تولیدی گیلان در دستور کار دستگاه قضا

دادستان گیلان با تاکید بر لزوم توجه به حل مشکلات کارخانه‌های فرآوری و ساخت قطعات خودرویی گفت: قطعات فولادی تخصیص داده شده به این دو کارخانه یک چهارم نیاز آنان است و رفع این مشکل از طریق مراجع ذیربط در دستور کار دستگاه قضا قرار دارد.

حل مشکل واحدهای تولیدی گیلان در دستور کار دستگاه قضا

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری به همراه سیدمهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان از دو کارخانه فرآوری و ساخت قطعات خودروی ایران و پایا کلاچ در شهر صنعتی رشت بازدید کرد.

ادامه مطلب...

posticon داخلي سازي پوسته گيربكس شش دنده ايران خودرو

داخلي سازي پوسته گيربكس شش دنده ايران خودرو

مديرعامل شركت قطعه ساز تاراذوب، گفت: براي همگام شدن در مسير نهضت داخلي سازي كه ايران خودرو آغاز كرده، اين شركت موفق شده با اتکا به دانش فنی سازندگان داخلی، قالب پوسته گيربکس شش دنده طراحي كرده و مراحل تست آن را با موفقيت به انجام برساند.

ادامه مطلب...

posticon عظام پرچمدار تحقق «جهش تولید»

مدیر هلدینگ گروه قطعات خودرو عظام در گفت‌وگو با «جهان‌صنعت» تشریح کرد:
 
 

گروه صنعت- منصور میرزایی، مدیر هلدینگ گروه قطعات خودرو عظام، عملکرد این گروه در دوران تحریم را مصداق بارز «جهش تولید» می‌داند. وی معتقد است این پیشرفت و موفقیت در عمل به منویات مقام معظم رهبری با جهاد در خط مقدم تولید توسط تک تک کارگران گروه عظام ممکن شده و با وجود تمام مشکلات داخلی و خارجی پیش روی گروه عظام است. میرزایی همچنین از مصائب و مشکلاتی داخلی پیش روی تولیدکنندگان به عنوان «تحریم داخلی» یاد کرده و آن را بسیار سخت‌تر از «تحریم خارجی» قلمداد می‌کنند.

ادامه مطلب...

posticon خانه‌ی عامری‌ها رتبه‌ی نخست اولین جایزه‌ی مرمت و احیا در بخش بناهای تاریخی

خانه‌ عامری‌ها

رتبه‌ی نخست اولین جایزه‌ی مرمت و احیا در بخش بناهای تاریخی

خانه‌ی تاریخی عامری‌ها یکی از خانه‌های دوران قاجاریه با حدود دو قرن قدمت موصوف به بزرگترین خانه‌ی تاریخی در ایران است. این بنا دارای ۷ باب حیاط بیرونی و اندرونی تو در تو است که روی بقایای آثار صفویه که در زلزله سال ۱۱۹۲ در کاشان رخ داده بنا گردیده است.

ادامه مطلب...

posticon لزوم حمایت از واحدهای صنعتی گیلان/ کارخانه‌های گیلان ظرفیت بالایی دارند

در بازدید رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور و رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان از مجموعه شرکت‌های فرآوری ساخت و پایاکلاچ شهرک صنعتی رشت بر لزوم حمایت از واحدهای صنعتی گیلان تأکید شد.

لزوم حمایت از واحدهای صنعتی گیلان/ کارخانه‌های گیلان ظرفیت بالایی دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ظهر امروز سرهنگ علی توشه، رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور و سرهنگ مهدی پارسا، رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان از نمایشگاه جهش تولید و خودکفایی مجموعه شرکت‌های فرآوری ساخت و پایاکلاچ شهرک صنعتی رشت بازدید کردند.

در این نمایشگاه سه مجموعه تولیدی کمک‌فنر، دیسک و صفحه کلاچ و مجموعه جعبه‌فرمان هیدرولیکی و برقی خودروهای سواری تولید داخل کشور به نمایش گذاشته‌شده است.

ادامه مطلب...

صفحه1 از19

Designed By webkhas.ir